+420 774 535 125
Chci pomoci

Poděkování

První poděkování patří všem lékařům, zdravotním sestřičkám, ošetřovatelkám a fyzioterapeutům ve Fakultní nemocnici v Ostravě na oddělení pediatrické resuscitační a intenzivní péče ( OPRIP B). 

Tito skvělí profesionálové nám pomohli v našich nejtěžších chvílích a plně nás podporovali po celý náš pobyt u nich. Budeme jím vděční do konce života za vše, co pro Domču udělali. Po dobu 3 měsíců strávených na tomto oddělení nám všichni velmi přirostli k srdci a brali jsme je již jako rodinu.

Další poděkování patří lékařům, zdravotním sestřičkám a všem zaměstnancům na oddělení centra hyperbarické medicíny v Městské nemocnici Ostrava. Velmi si Vážím jejich pomoci a lidského přístupu celého personálu.

Velmi děkujeme také společnostem MONETA Money Bank, a.s. a MONETA Auto s.r.o., za finanční pomoc, za zapůjčení automobilu, za veškerou charitativní činnost co pro nás dělají, za marketingovou pomoc a medializací naší sbírky POSTAVÍME DOMINIKA OPĚT NA NOHY Z.S.

Také děkujeme za pomoc s vytvořením webových stránek www.dominikopetnanohy.cz. S tímto projektem nám pomohla společnost www.Poski.com, která nám vytvořila stránky, ale také pomohla finančně.

Děkujeme i Paní Dorotě Kukuczka Jurzyca, která nám pomohla se založením spolku a také paní referentce na Krajském úřadu, která nám vždy dobře poradila a tím urychlila otevření veřejné sbírky. 

Moc děkujeme všem, kteří se budou podílet na našem společném cíli Postavit Dominika opět na nohy. Děkujeme všem za finanční pomoc, kterou nám zasíláte na naše účty a máte tím zásluhu na lepší kvalitě Dominikova života. Jen spolu to dokážeme.